Сьогодні, 15 серпня, відбулось чергове засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення, під час якого обговорили питання необхідності дотримання роботодавцями мінімальних державних гарантій в оплаті праці. Засідання було проведено за участю головного державного інспектора головного управління Держпраці у Львівській області Роксолани Блашевської, якою було озвучено розміри штрафних санкцій за порушення трудового законодавства.
Заслухано ряд суб’єктів підприємницької діяльності, яким було проведено інформаційно - роз’яснювальну роботу представниками фіскальних органів, Пенсійного фонду, центру зайнятості, відділу економіки та управління праці та соціального захисту населення щодо дотримання вимог трудового законодавства, зокрема, про дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці та дотримуватись в оплаті праці міжпосадових та міжкваліфікаційних співвідношень.
Суб’єктам господарювання рекомендовано поступове збільшення розміру заробітної плати найманим працівникам.













