» Соціальний захист населення » Робоча група з питань легалізації зайнятості побувала ще в трьох населених пунктах

Робоча група з питань легалізації зайнятості побувала ще в трьох населених пунктах

Автор: admin2 от 16-11-2018, 10:41
 (голосів: 0)

Робоча група з питань легалізації зайнятості побувала ще в трьох населених пунктахНа виконання розпорядження КМУ від 5 вересня 2018 року «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» 15 листопада робоча виїзна група в складі представників управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, Дрогобицького управління ГУ ДФС у Львівській області та фінансового управління райдержадміністрації продовжила попрацювати в населених пунктах. Попередньо в райдержадміністрації відбулося обговорення плану роботи робочої групи та маршрут виїзду в населені пункти району.

Було проведено роз'яснювальну роботу з суб'єктами господарювання, які використовують найману працю, на території Ступницької сільської ради, Медвежанської сільської ради та Лішнянської сільської ради.Робоча група з питань легалізації зайнятості побувала ще в трьох населених пунктах Проведена роз'яснювальна робота з керівниками та працівниками щодо дотримання трудового законодавства з питань оплати праці. Керівники попереджені про необхідність офіційного оформлення своїх працівників, збільшення рівня заробітної плати і дотримання в оплаті праці міжпосадових та міжкваліфікаційних співвідношень згідно з чинним законодавством.

Виїзди робочої групи продовжаться.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua