На виконання розпорядження КМУ від 5 вересня 2018 року «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» 15 листопада робоча виїзна група в складі представників управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, Дрогобицького управління ГУ ДФС у Львівській області та фінансового управління райдержадміністрації продовжила попрацювати в населених пунктах. Попередньо в райдержадміністрації відбулося обговорення плану роботи робочої групи та маршрут виїзду в населені пункти району.
Було проведено роз'яснювальну роботу з суб'єктами господарювання, які використовують найману працю, на території Ступницької сільської ради, Медвежанської сільської ради та Лішнянської сільської ради.
Проведена роз'яснювальна робота з керівниками та працівниками щодо дотримання трудового законодавства з питань оплати праці. Керівники попереджені про необхідність офіційного оформлення своїх працівників, збільшення рівня заробітної плати і дотримання в оплаті праці міжпосадових та міжкваліфікаційних співвідношень згідно з чинним законодавством.
Виїзди робочої групи продовжаться.













