![]()
Відповідно до рішення попереднього засідання сьогодні робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яку очолює перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба та на виконання розпорядження КМУ від 5 вересня 2018 року «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» 26 грудня робоча виїзна група в складі представників управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, Дрогобицького управління ГУ ДФС у Львівській області та фінансового управління райдержадміністрації продовжила працювати в населених пунктах. Попередньо в райдержадміністрації відбулося обговорення плану роботи робочої групи та маршрут виїзду в населені пункти району.
Було проведено роз'яснювальну роботу з суб'єктами господарювання, які використовують найману працю на території Броницької сільської ради, Долішньолужецької сільської ради та Бистрицької і Дорожівської сільських рад .
Проведена роз'яснювальна робота з керівниками та працівниками щодо дотримання трудового законодавства з питань оплати праці. Керівники попереджені про необхідність офіційного оформлення своїх працівників, збільшення рівня заробітної плати і дотримання в оплаті праці міжпосадових та міжкваліфікаційних співвідношень згідно з чинним законодавством.
Доведено, що Верховною Радою України прийнято Закон України «Про державний бюджет України на 2019 рік», яким визначено, що з 1 січня 2019 року мінімальний розмір заробітної плати буде становити 4173 гривень.
Виїзди робочої групи відбуватимуться і надалі.













