Вчора робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення разом з Дрогобицьким управлінням ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області проводила роботу на місцях. Було проведено роз'яснювальну роботу з суб'єктами господарювання, які використовують найману працю на території Рихтицької, Грушівської та Волощанської сільських рад.
Підприємцям були надані роз’яснення вимог законодавства України про працю, про фінансову, адміністративну та кримінальну відповідальніст за тіньову зайнятість, виплату заробітної плати «у конвертах» та недотримання міжпосадових та міжкваліфікаційних співвідношень в оплаті праці.
Учасники робочої групи також провели з підприємцями роз’яснювальну роботу щодо дотримання протиепідемічних заходів та усунення виявлених недоліків.
Виїзди робочої групи відбуватимуться і надалі.













