У Дрогобицькому районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проведено нараду на якій основними пунктами для обговорення було питання про наявність вільних будинків придатних до життя та можливість поселення біженців з Автономної Республіки Крим та південно-східних областей України та результати ліквідації наслідків підтоплених будинків потерпілих від повені 15-16 травня. Директор Оксана Тринчук роз’яснила соціальним робітникам вимоги, щодо будинків і за наявності таких повідомити її особисто.
Щодо ліквідації наслідків підтоплення, то силами соціальних робітників та волонтерів пророблена відповідна робота, а саме: просушування м’якого інвентаря (меблів, килимів), прибирання осель та подвір’їв від намулу та сміття, просушування плодоовочевої продукції. Соціальні робітники оформили необхідну документацію для включення одиноких громадян до списків постраждалих для виплати грошової компенсації органами місцевого самоврядування.













