» Освіта » Військові-контрактники взяли участь у семінарі із захисту Вітчизни

Військові-контрактники взяли участь у семінарі із захисту Вітчизни

Автор: admin2 от 24-03-2017, 14:14
 (голосів: 0)

Військові-контрактники взяли участь у семінарі із захисту ВітчизниЗасідання постійно діючого семінару вчителів захисту Вітчизни Дрогобицького району відбулося на базі Модрицького НВК І-ІІІ ступенів. Директор навчального закладу Ігор Заяць розповів учасникам семінару про здобутки педагогічного колективу та завдання, над якими вони працюють.

Відкритий урок захисту Вітчизни у 10 класі з вогневої підготовки на тему “Стрілецька зброя та поводження з нею. Загальна будова автомата Калашникова. Розбирання та збирання автомата Калашникова.”, який провів учитель захисту Вітчизни Модрицького НВК І-ІІІ ст. Юрій Богатіков.

Учні Модрицького НВК І-ІІІ ступенів, під керівництвом педагога-організатора Уляни Дмитрів, виступили перед учасниками семінару з виховним заходом “ Герої неВійськові-контрактники взяли участь у семінарі із захисту Вітчизни вмирають”, присвятивши його пам’яті полеглим воїнам та Героям Небесної Сотні.

У роботі семінару взяли участь військовослужбовці служби за контрактом 15 реактивно-артилерійського полку старшина Роман Валерчак, старшина Андрій Мурза, старшина Андрій Оришак.

Підсумки семінару підбив методист відділу освіти Ігор Михаць.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua