Черговий семінар учителів захисту Вітчизни Дрогобицького району відбувся на базі Опаківського НВК І-ІІІ ступенів. Перед учасниками заходу виступив директор навчального закладу Іван Ільницький. Він розповів учасникам семінару про організацію військово-патріотичного виховання учнів, здобутки педагогічного колективу та завдання, над якими вони працюють.
На високому науково-методичному рівні пройшов відкритий урок захисту Вітчизни в 10-му класі, який провів старший учитель захисту Вітчизни Опаківського НВК І-ІІІ ст. капітан запасу Петро Войтечко.
Учні Опаківського НВК І-ІІІ ступенів привітали учасників семінару з Днем Збройних Сил України та виступили перед ними з виховним заходом «Низький уклін вам, захисники України».
У роботі семінару взяв участь службовець Дрогобицько-Бориславського військового комісаріату старший солдат Валерій Баскаков. Він ознайомив учнів зі зразками стрілецької зброї та провів тренаж з розбирання та збирання автомата Калашнікова
Підсумки роботи семінару підбив методист відділу освіти Дрогобицьої районної державної адміністрації Ігор Михаць.













