» Інформація » В Попелях введено в дію нову котельню

В Попелях введено в дію нову котельню

Автор: admin1 от 21-12-2016, 15:26
 (голосів: 0)

В Попелях введено в дію нову котельнюВчора, 20 грудня в селі Попелі відбулось відкриття нового приміщення котельні з альтернативних видів палива, за рахунок якої буде опалюватися приміщення школи. В церемонії відкриття взяли участь голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко, голова районної ради Михайло Сікора, керуючий справами райради Михайло Гук, сільський голова Тарас Біликівський, вчителі школи.

Введення в експлуатацію двох нових котлів потужністю 300 кВт кожний, дозволить суттєво зекономити державні кошти. Такий котел не тільки економніший. Ще одна його перевага – запустити його можна будь-коли, з настанням холодів, крім того він простий у користуванні. Протяжність теплотраси, і відповідно втрати, зменшились в десятки разів. Тепер для навчання та виховання учнів у школі створено комфортні умови. Було також продемонстровано роботу котла.

В ході урочистого відкриття директор школи, Олег Марків подякував усім, хто долучився до реалізації проекту.

В Попелях введено в дію нову котельню

В Попелях введено в дію нову котельню

В Попелях введено в дію нову котельню

В Попелях введено в дію нову котельню
 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua