Вчора, 20 грудня в селі Попелі відбулось відкриття нового приміщення котельні з альтернативних видів палива, за рахунок якої буде опалюватися приміщення школи. В церемонії відкриття взяли участь голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко, голова районної ради Михайло Сікора, керуючий справами райради Михайло Гук, сільський голова Тарас Біликівський, вчителі школи.
Введення в експлуатацію двох нових котлів потужністю 300 кВт кожний, дозволить суттєво зекономити державні кошти. Такий котел не тільки економніший. Ще одна його перевага – запустити його можна будь-коли, з настанням холодів, крім того він простий у користуванні. Протяжність теплотраси, і відповідно втрати, зменшились в десятки разів. Тепер для навчання та виховання учнів у школі створено комфортні умови. Було також продемонстровано роботу котла.
В ході урочистого відкриття директор школи, Олег Марків подякував усім, хто долучився до реалізації проекту.













