На базі Доброгостівської СЗШ І-ІІІ ст. відбувся семінар учителів фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів Дрогобицького району на тему “ Розвиток швидкісно-силових якостей учнів на уроках баскетболу ”. Його учасники побачили на практиці реалізацію цього завдання одним із найкращих учителів фізичної культури освітніх закладів району старшим учителем Миколою Котормусом. При обговоренні уроку вони ділилися досвідом роботи. Директор школи Оксана Гарасим’як розповіла про здобутки учнівського та педагогічного колективів.
Завершив роботу семінару виховний захід “Козацькі забави” , в якому змагались учні 9-Б та 11класів.
Підсумував роботу семінару методист районного методичного кабінету відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації Ігор Михаць.













