Впровадженню інтерактивних форм і методів роботи, пошуку шляхів усунення прогалин учнів на уроках математики був присвячений семінар учителів математики, який відбувся на базі методичного кабінету за участю представника Дрогобицького державного педагогічного університету Тараса Війчука.
В обговоренні взяли участь вчителі математики Грушівської СЗШ І-ІІІ ступенів Наталія Гамків, Опорівського НВК І-ІІ ступенів Василь Годзь. Підсумувала роботу семінару методист Марія Галушка













