» Освіта » Учні Нижньогаївського НВК І-ІІІ ст. дбають про майбутнє лісу

Учні Нижньогаївського НВК І-ІІІ ст. дбають про майбутнє лісу

Автор: admin1 от 8-10-2018, 14:49
 (голосів: 0)

Учні Нижньогаївського НВК І-ІІІ ст. дбають про майбутнє лісу

 

Минулого тижня учні 5-11 класів провели екоакцію «Від жолудя до столітнього дуба», під час якої збирали лісове насіння для відновлення дубових дібров.

«Дати життя новим деревам - це справжнє щастя», - вважають діти.

 

Учні Нижньогаївського НВК І-ІІІ ст. дбають про майбутнє лісу

Учні Нижньогаївського НВК І-ІІІ ст. дбають про майбутнє лісу

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua