Минулого тижня учні 5-11 класів провели екоакцію «Від жолудя до столітнього дуба», під час якої збирали лісове насіння для відновлення дубових дібров.
«Дати життя новим деревам - це справжнє щастя», - вважають діти.
Категорія: Освіта
У вигляді календаря
У вигляді списку
Шановні відвідувачі, Ви переглядаєте офіційну сторінку Дрогобицької РДА. м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua