Учні 5-7 класів та педагог-організатор І. Пурій підготували виступ "Час і досі не загоїть рану - цей одвічний біль Афганістану."
Ведучі розповідали історичні факти про Афганську війну. Учні читали вірші, інсценізували події, а також хвилиною мовчання вшанували пам'ять молодих воїнів-інтернаціоналістів. Не забули згадати і про односельчан, які пройшли афганську війну і залишилися живі.













