» Освіта » Українські військові зустрілися з вихованцями Михайлевицької школи

Українські військові зустрілися з вихованцями Михайлевицької школи

Автор: admin2 от 17-11-2014, 10:49
 (голосів: 1)

Українські військові зустрілися з вихованцями Михайлевицької школиНещодавно на базі Михайлевицької СЗШ І-ІІ ст. було проведено районний семінар педагогів-організаторів на тему «Роль фізкультурно-просвітницького товариства «Сокіл» у вихованні в учнів почуття патріотизму, свідомих українців». Його підготували методист методичного кабінету відділу освіти Ярослава Баранич, педагог-організатор Наталія Сердюк спільно з адміністрацією школи, педагогічним та учнівським колективами.

Педагог-організатор поділилась з колегами своїм досвідом з організації роботи з патріотичного виховання шляхом залучення шкільної молоді до участі в діяльності осередку фізкультурно-просвітницького товариства «Сокіл», що функціонує на базі школи з 2002 року.

Розпочався семінар з Божого благословення пароха с. Михайлевичі о.Остапа. Продовжила його директор школи Світлана Шукост, яка познайомила учасників семінару зі школою.

У семінарі взяли участь гості: сільський голова Тарас Хомич, наставник членів осередку «Сокола», активний громадський діяч, очільник МГО «Український молодіжний прорив», координатор Майдану, член Ради Майдану Олег Дукас, солдат, помічник гранатометника 24-ої Яворівської механізованої бригади Іван Пастух, боєць 1-го добровольчого батальйону Національної Гвардії України імені Кульчицького Дмитро Куцій.

Учасники семінару відвідали шкільний музей «Берегиня», екскурсоводів підготувала Любов Коваль, учитель історії.

 

Українські військові зустрілися з вихованцями Михайлевицької школи

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua