Нещодавно на базі Михайлевицької СЗШ І-ІІ ст. було проведено районний семінар педагогів-організаторів на тему «Роль фізкультурно-просвітницького товариства «Сокіл» у вихованні в учнів почуття патріотизму, свідомих українців». Його підготували методист методичного кабінету відділу освіти Ярослава Баранич, педагог-організатор Наталія Сердюк спільно з адміністрацією школи, педагогічним та учнівським колективами.
Педагог-організатор поділилась з колегами своїм досвідом з організації роботи з патріотичного виховання шляхом залучення шкільної молоді до участі в діяльності осередку фізкультурно-просвітницького товариства «Сокіл», що функціонує на базі школи з 2002 року.
Розпочався семінар з Божого благословення пароха с. Михайлевичі о.Остапа. Продовжила його директор школи Світлана Шукост, яка познайомила учасників семінару зі школою.
У семінарі взяли участь гості: сільський голова Тарас Хомич, наставник членів осередку «Сокола», активний громадський діяч, очільник МГО «Український молодіжний прорив», координатор Майдану, член Ради Майдану Олег Дукас, солдат, помічник гранатометника 24-ої Яворівської механізованої бригади Іван Пастух, боєць 1-го добровольчого батальйону Національної Гвардії України імені Кульчицького Дмитро Куцій.
Учасники семінару відвідали шкільний музей «Берегиня», екскурсоводів підготувала Любов Коваль, учитель історії.













