Впродовж першого кварталу платники податків Дрогобиччини перерахували до державного бюджету майже 2,7 млн. грн. військового збору. З них у березні для зміцнення обороноздатності країни сплачено понад мільйон гривень.
Справляння військового збору продовжено до набрання чинності рішення Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України. Цей обов’язковий платіж запроваджено з серпня минулого року за ставкою 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування. З січня 2015 року розширено базу оподаткування військовим збором, зокрема, оподаткуванню підлягають всі доходи, з яких утримується податок на доходи фізичних осіб...













