Сьогодні на нараді у голови райдержадміністрації Михайла Винницького йшлося про фінансування освітньої галузі. Відзначалося, що рішенням районної ради від 28.12.2012 року №34 “Про затвердження районного бюджету Дрогобицького району на 2013 рік” затверджено обсяг видатків на оплату праці в загальноосвітніх школах району в обсязі 46 400, 00 тис. грн.. Відповідно до цієї суми управлінням з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації було розроблено кошторис видатків, де розмір винагороди педагогічним працівникам відповідно до ст. 57 Закону України “Про освіту” становив 10% до посадового окладу. Протягом року була вишукана можливість збільшити розмір цієї виплати до 20%.
Це при тому, що протягом тривалого часу немає коштів на ремонт доріг та багато інших нагальних і наболілих проблем...













