24 листопада урочисті заходи на вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-33 років в Україні відбулися у с. Гаї Верхні. Тут за часів незалежності з ініціативи та за кошти місцевої громади був споруджений єдиний у Дрогобицькому районі пам’ятний знак жертвам голодоморів, політичних репресій та депортацій.
Незважаючи на дощову осінню погоду біля пам’ятника зібралася громада на чолі із сільським головою Володимиром Ханасом та місцевими священиками.
Панахиду відслужили парохи релігійних громад УГКЦ та УПЦ КП о. Роман та о.Степан.
Керівництво райдержадміністрації вшанувало пам’ять мільйонів померлих від Голоду українців покладанням стилізованого кошика з колосків, квітів та калини...













