25 березня в актовій залі Модрицького навчально-виховного комплексу відбувся величний захід, приурочений 200-літтю славетного Кобзаря. Під зворушливі й проникливі пророчі слова генія на сцені виринають вихоплювані проектором слайди подій, щойно пережитих українцями: Майдан, Герої «Небесної сотні», волелюбність, мужність і самоорганізованість народу. Святковий вечір став гідним фіналом Шевченківських днів, які проходили в Модрицькому НВК упродовж березня. Директор школи Ігор Заяць подякував організаторам заходу Віталії Шиб, Наталії Грицик, Галині Шибуньці, Уляні Дмитрів та музкерівнику о. Романові Гринашу за змістовне...













