У неділю, 27 вересня на Дрогобиччині відбулася 11-тащорічна Хресна дорога. Прочани піднялися на найвищу вершину краю – гору Героїв Небесної Сотні, що в с.Довге Гірське. У Хресній дорозі взяли участь представники райдержадміністрації та районної ради, духовенство на чолі з єпископом Григорієм (УГКЦ), чисельні прочани. Сходження приурочили також до Всесвітнього дня туризму.
Варто нагадати, що торік, 27 вересня на величне християнське свято Воздвиження Чесного Хреста на Дрогобиччині у с. Довге Гірське відбулася десята традиційна Хресна хода та неординарна подія – перейменування гори. Найвищу в Дрогобицькому районі гору, що мала офіційну назву Горб (в народі – Коньова), назвали горою Небесної сотні...













