На Львівщині триває жнивна кампанія. Масове спалювання стерні та соломи після збору врожаю призводить до пожеж, знищення флори та фауни, надзвичайних ситуацій. Відтак департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА закликає аграріїв бути пильними та не спалювати суху рослинність та її залишки. При спалюванні соломи та пожнивних решток згоряє родючий поверхневий шар ґрунту, гинуть тварини та птахи, знищується насіння, пошкоджуються кора та гілки рослин, які ростуть поруч з місцем спалювання. Окрім цього виникає небезпека лісових і торф'яних пожеж, що призводить до займання будинків, машин, ліній електропередач, газопроводів з фатальними наслідками.













