25 липня в приміщенні Дережицької сільської ради відбулась зустріч голови Дрогобицької райдержадміністрації Володимира Шутка, керівника апарату РДА Руслана Щерби, головного лікаря Дрогобицького районного територіального медичного об’єднання Олександра Слабиого та керівника відділу культури в туризму Надії Козар з громадою села.Під час діалогу обговорювалися питання капітального ремонту дороги обласного значення Дрогобич-Борислав, яка знаходиться в плачевному стані, заміну дерев’яних електричних опор на залізобетонні, ремонт фельдшерсько-акушерського пункту та частини приміщення народного дому. Очільник району проінформував актив села, що...













