» Список статей за 09.01.2019
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Автор: admin1 от 9-01-2019, 15:31

Кір не лікується, хвороба небезпечна ускладненнями. Врятувати може лише вакцинаціяВ Україні значно погіршилась ситуація із захворюваністю на кір. Відмовляючись від щеплень, громадяни наражають на небезпеку  не тільки себе, а й оточуючих. У 2018 - 2019 році від цієї хвороби померло 17 громадян України, з них двоє дітей на Львівщині.

Хворіють здебільшого діти шкільного віку, переважна більшість невакциновані. Проте, біля 30% хворих - це дорослі. Хворобу переносять важко. У 2018 році у Львівській області на цю недугу захворіло понад 11 тисяч жителів. Це 22% усіх випадків кору в Україні.

Цивільний захист попереджає

Автор: admin1 от 9-01-2019, 15:16

Цивільний захист попереджаєЗа повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України по території області та м. Львова: 9 – 11 січня на дорогах ожеледиця.

І рівень небезпечності, жовтий.

Для автотранспорту:

Збережеться рівень загрози 1 – жовтий (можливі порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць).

Автор: admin1 от 9-01-2019, 14:16

З 1 січня участь у монетизації пільг і субсидій братимуть сім’ї, які звернуться за допомогою вперше27 грудня 2018 Кабінет Міністрів України схвалив Постанову про надання житлових субсидій населенню у грошовій формі, згідно з якою змінюється алгоритм її виплати, при цьому призначення допомоги у сплаті комунальних платежів залишаються незмінними. «Монетизація відбуватиметься у три етапи. Вже з 1 січня 2019 року участь у монетизації пільг і субсидій братимуть ті сім’ї, які звернуться за допомогою вперше. Субсидія від держави надходитиме на їх персональний обліковий запис в Ощадбанку. Банк розраховуватиметься за субсидіанта з надавачами комунальних послуг та одразу інформуватиме SMS-повідомленням громадян про те, скільки їм залишилося доплатити за комунальні послуги», - повідомила директор департаменту соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації Наталія Кузяк.

Платникам єдиного податку

Автор: admin1 от 9-01-2019, 12:11

Платникам єдиного податкуДрогобицьке управління повідомляє, що з  1 січня 2019 року набули чинності зміни до Податкового кодексу, внесені Законом України від 23.11.2018 р. № 2628-VIII (далі – Закон № 2628).

Мінімальна зарплата з 01 січня 2019 року – 4173 грн. на місяць. Ставка єдиного внеску – 22%  (від мінімальної зарплати складає: 4173*22% =  918грн.06 коп.)

Ставки єдиного податку. З 1 січня 2019 року максимальні ставки єдиного податку для 1-2 груп платників єдиного податку становлять...

Діти з Дніпропетровщини зустріли Різдво в Уличному

Автор: admin1 от 9-01-2019, 10:31

Діти з Дніпропетровщини зустріли Різдво в УличномуРіздво – це велике родинне свято. І дуже радісно, коли родина щороку стає більшою. Вже другий рік поспіль в селоУличне на Різдвяні свята приїжджають гості із села Преображенка Дніпропетровської області, щоб у великому християнському родинному колі відзначити народження маленького Ісуса.

7 січня, в День Різдва Христового, преображенські колядники разом із своїм духовним наставником о. Романом Братковським завітали в сільську бібліотеку. Всі ділилися приємними враженнями від Святої Вечері, яку вони провели в уличненських родинах, колядували, відвідали музейну кімнату. Вівтарники храму св. Мч. Параскевії запропонували усім присутнім повернутися у часи народження Ісуса та переглянути Вертеп за їхньої участі.