За інформацією КНП “Дрогобицька районна лікарня” від початку квітня протягом п’яти днів методом експрес-діагностики обстежено 59 осіб. Мобільні бригади працювали у Верхніх та Нижніх Гаях, Бійничах, Почаєвичах, Раневичах, Підбужі та Стороні. Обстеження проводили лікар-інфекціоніст КНП “Дрогобицька районна лікарня” Роман Фігель та лікарі амбулаторій загальної практики сімейної медицини. За результатами діагностики серед обстежених громадян жодного випадку захворювання на COVID-19 не виявлено.
Робота мобільних бригад триває.













