24 серпня біля Народного дому села Летня відбулося літературно-мистецьке свято "В моєму серці Україна", присвячене 25 річниці великого національного свята нашоїдержавності - Дня Незалежності України. Ведучі читали вірші, присвячені Героям Небесної Сотні та подіям, які відбуваються в Україні сьогодні. Усіх загиблих вшанували хвилиною мовчання. Учасники літературно-мистецького свята виконували пісні, котрі здебільшого стосувалася спогадів боротьби за волю та незалежність України. Зі словами вітання виступили місцевий парох о. Володимир та голова сільської ради Петро Бохонок.
Після свята на подвір'ї Героя України Богдана Вайди, де встановлений пам'ятник Героям Небесної Сотні, о. Володимир відслужив поминальну панахиду за загиблим Богданом і всіма, хто віддав своє життя за свободу й волю нашої Неньки-України, та виголосив промову.
Уся Україна й кожний українець зокрема ніколи не забуде про тих героїв, які билися й вмирали за честь і свободу свого народу й своєї Батьківщини.
Герої не вмирають!
Пам’ять про них вічна!
Вони завжди житимуть у наших серцях!













