» Культура » Свято в Рихтичах

Свято в Рихтичах

Автор: admin2 от 13-09-2016, 12:38
 (голосів: 2)

Свято в РихтичахВ неділю, 28 серпня в с.Рихтичі на стадіоні відбулося релігійно-патріотичне свято під назвою «Живи, Україно для добра і любові». Воно поєднало в собі дві складові: святкування великого релігійного свята Успіння Пресвятої Богородиці та відзначення Дня Державного Прапора України, 25-річниці оголошення Незалежності української держави. Програма святкування складалася з урочистої частини, яку розпочав Рихтицький сільський голова Олег Борис , з вітальнимСвято в Рихтичах словом до громади с.Рихтичі виступив обласний депутат Львівської обласної ради Михайло Задорожний та Снятинський сільський голова Михайло Щудла. У святкуванні взяли участь сільський церковний хор, творчий колектив Народного дому с.Рихтичі під керівництвом директора Оксани Яворської. Завершилось свято молодіжною дискотекою. Цей захід об'єднав рихтичан в одну велику родину.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua