В неділю, 28 серпня в с.Рихтичі на стадіоні відбулося релігійно-патріотичне свято під назвою «Живи, Україно для добра і любові». Воно поєднало в собі дві складові: святкування великого релігійного свята Успіння Пресвятої Богородиці та відзначення Дня Державного Прапора України, 25-річниці оголошення Незалежності української держави. Програма святкування складалася з урочистої частини, яку розпочав Рихтицький сільський голова Олег Борис , з вітальним
словом до громади с.Рихтичі виступив обласний депутат Львівської обласної ради Михайло Задорожний та Снятинський сільський голова Михайло Щудла. У святкуванні взяли участь сільський церковний хор, творчий колектив Народного дому с.Рихтичі під керівництвом директора Оксани Яворської. Завершилось свято молодіжною дискотекою. Цей захід об'єднав рихтичан в одну велику родину.













