» Інформація » Цими вихідними ще одне село Дрогобиччини відзначило своє свято

Цими вихідними ще одне село Дрогобиччини відзначило своє свято

Автор: admin2 от 14-08-2017, 15:31
 (голосів: 0)

Цими вихідними ще одне село Дрогобиччини відзначило своє святоГромада та гості с.Рихтичі зібралися на місцевому стадіоні, щоб вшанувати своє рідне село та його мешканців.

З цієї нагоди рихтичан привітали голова райдержадміністрації Володимир Шутко, його перший заступник Віталій Скоропад, депутат обласної ради Ольга Грицик, Рихтицький сільський голова Олег Борис та його колеги із сусідніх сіл, інші присутні. З нагоди свята "Село моє - моя родина" грамотами райдержадміністрації були відзначені сільський голова, місцеві підприємці та активні мешканці.

Відбувся концерт мистецьких самодіяльних колективів, цікаві розваги, частування українськими стравами.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua