» Інформація » В Рихтичах відбулося свято села "Моє село - моя родина!"

В Рихтичах відбулося свято села "Моє село - моя родина!"

Автор: admin1 от 7-08-2018, 11:47

В Рихтичах відбулося свято села "Моє село - моя родина!"Звучать перші рядки пісні "Тут моє село, тут моя надія...". Хліб та сіль на рушнику... Сільський священик о. Роман благословляє молитвою рихтичан, церковний хор церкви Св. Василія Великого під керівництвом Наталії Тихої подячно співає Господу пісні. Ведучі розпочинають концертну програму, яку підготували учасники художньої самодіяльності народного дому, вокальний та драматичний колективи, солісти, танцювальний колектив сільської школи під керівництвом Мар'яни Боб'як.

В Рихтичах відбулося свято села "Моє село - моя родина!"Гумористичний виступ рихтицького кума Федя та куми Зосі приніс людям радісні хвилини, а ще сценка "Свекруха і невістка" та програма кандидата в президенти.

Творчий колектив "Дорожівчанка" Народному дому с. Дорожів так сподобався рихтичанам, що ті ще довго проводжали берегинь фольклору своїми оплесками.

Смакували рихтичани кулешем, українським борщем, який приготувала "Наша хата". Дітвора досхочу розважалась на гірці та батуті. Зі святом село привітав сільський голова Олег Борис, в.о. директора Рихтицької школи Наталя Жук та гості з Німеччини.

Слова подяки усім, хто долучився до проведення свята, хто підніс українську пісню та батьківські традиції над селом. А це: Божена Омелянська, Михайло Марунчак, Марія Стахів, Олег Стасик, Андріана Бровко, Ірина Ільчишин, Вероніка Прокопович, Маруся Кравчук, Діана Швець, Уляна Михняк, Вікторія Левицька, Маруся Цюх, Оля Блауцяк, Настя Попик, Софія Возняк, Каріна Неїлко, Андріана Кицун, Аня Венгрин, Олежик Федів, Уляна Попик, Діана Біла, Анна-Марія Михняк, Уляна Потюк, Марічка Іжик, Іринка Щудла, Оля Домін, Ірина Головацька, Олег Яворський.

Звучать рядки останньої пісні "Щастя, добра і любові...", іде дощ... а це вже на добробут рихтичан. І дай Боже!!!

В Рихтичах відбулося свято села "Моє село - моя родина!"