» Інформація » У районному народному домі вітали матерів

У районному народному домі вітали матерів

Автор: admin2 от 10-05-2019, 14:44
 (голосів: 0)

У районному народному домі вітали матерівСьогодні в районному народному домі відбулося свято з нагоди Дня матері. Присутніх в залі матерів та всіх учасників дійства благословив та привітав о.Володимир Пащак.

Зі словами вітань до матерів звернулися перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба та заступник голови районної ради Володимир Стецівка. Особлива подяка і шана була складена матерям загиблих учасників АТО Івана Габчака і Михайла Фарими, а в їхній особі - всім матерям, чиї сини відважно і жертовно стали на захист України від російського агресора. Руслан Щерба вручив Галині Габчак та Катерині Фаримі квіти, а зал стоячи вдячно аплодував матерям Українських героїв.

Цікавою і розмаїтою була концертна програма свята. Виступили дитячі творчі колективи району.

 

 

У районному народному домі вітали матерів

 

У районному народному домі вітали матерів

 

У районному народному домі вітали матерів

 

У районному народному домі вітали матерів

 

У районному народному домі вітали матерів

 

У районному народному домі вітали матерів

 

У районному народному домі вітали матерів

 

У районному народному домі вітали матерів

 

У районному народному домі вітали матерів

 

У районному народному домі вітали матерів

 

У районному народному домі вітали матерів

 

У районному народному домі вітали матерів

 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua