» Культура » Доброгостівські школярі провели свято мови у Стебницькій бібліотеці

Доброгостівські школярі провели свято мови у Стебницькій бібліотеці

Автор: admin2 от 15-11-2017, 09:50
 (голосів: 0)

Доброгостівські школярі провели свято мови у Стебницькій бібліотеціЗ нагоди відзначення Дня української писемності і мови до бібліотеки Стебницького народного дому (філії№8 Дрогобицької МЦБС) з бібліовізитом завітала бібліотекар Доброгостівської бібліотеки-філії Дрогобицької РЦБС Стефанія Пушак разом з учнями Доброгостівської середньої школи. Гості підготували літературно-музичну композицію » О мово рідна, звучи в кожнім нашім домі!». Змістовність композиції, щирість та безпосередність учнів-декламаторів, пісні, гуморески – все це викликало щедрі оплески присутніх на заході учнів 6-го і 7-го класів Стебницької ЗОШ №6. А потім гості відвідали музейну кімнату з історії національно - визвольних змагань , аби віддати шану тим , хто,виборюючи Незалежність, захищав і рідну мову. Також Доброгостівські школярі здійснили мандрівку стебницькою бібліотекою. На завершення було дружнє спілкування і чаювання.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua