З нагоди відзначення Дня української писемності і мови до бібліотеки Стебницького народного дому (філії№8 Дрогобицької МЦБС) з бібліовізитом завітала бібліотекар Доброгостівської бібліотеки-філії Дрогобицької РЦБС Стефанія Пушак разом з учнями Доброгостівської середньої школи. Гості підготували літературно-музичну композицію » О мово рідна, звучи в кожнім нашім домі!». Змістовність композиції, щирість та безпосередність учнів-декламаторів, пісні, гуморески – все це викликало щедрі оплески присутніх на заході учнів 6-го і 7-го класів Стебницької ЗОШ №6. А потім гості відвідали музейну кімнату з історії національно - визвольних змагань , аби віддати шану тим , хто,виборюючи Незалежність, захищав і рідну мову. Також Доброгостівські школярі здійснили мандрівку стебницькою бібліотекою. На завершення було дружнє спілкування і чаювання.













