» Культура » 20 лютого в бібліотеці-філії с. Брониця відбулась година пам’яті: Ваш подвиг, «небесники», не зрадимо!

20 лютого в бібліотеці-філії с. Брониця відбулась година пам’яті: Ваш подвиг, «небесники», не зрадимо!

Автор: admin2 от 21-02-2018, 11:32
 (голосів: 0)

20 лютого в бібліотеці-філії с. Брониця відбулась година пам’яті: Ваш подвиг, «небесники», не зрадимо!У заході взяли участь депутат районної ради, голова сільської ради Демків Григорій, учасник АТО Батальйону імені генерала Кульчицького Куцій Дмитро, Сабадишин Іван та інші.

Подякувала усім присутнім та нагадала про ці страшні дні бібліотекар бібліотеки-філії с. Брониця Ірина Валько. Ми пишаємося героями, які примножують славу нашої держави, відстоюють її територіальну цілісність і незалежність, борються, щоб на нашій святій землі панували мир, злагода і добро. Під звуки мелодії «Пливе кача» Героїв вшанували хвилиною мовчання.

Також у бібліотеці діє виставка до Дня української писемності та мови, який відзначається щорічно 21 лютого.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua