У заході взяли участь депутат районної ради, голова сільської ради Демків Григорій, учасник АТО Батальйону імені генерала Кульчицького Куцій Дмитро, Сабадишин Іван та інші.
Подякувала усім присутнім та нагадала про ці страшні дні бібліотекар бібліотеки-філії с. Брониця Ірина Валько. Ми пишаємося героями, які примножують славу нашої держави, відстоюють її територіальну цілісність і незалежність, борються, щоб на нашій святій землі панували мир, злагода і добро. Під звуки мелодії «Пливе кача» Героїв вшанували хвилиною мовчання.
Також у бібліотеці діє виставка до Дня української писемності та мови, який відзначається щорічно 21 лютого.













