![]()
22 червня в бібліотеці-філії с. Брониця відбулась історична година «За свободу України полягли її сини» до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни.
«Пройдуть десятиліття і роки – століття, але з пам’яті народної не зітреться дата 22 червня 1941 року, коли на мирні міста та села рідної землі обрушився шквал вогню і металу: саме цього дня почалася війна» - такими словами розпочала історичну годину бібліотекар Ірина Валько.
Діти уважно слухали розповідь про трагічне та героїчне минуле свого народу, адже воно перегукується із сьогоденням. Потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, кожен українець особливо гостро усвідомлює ціну свободи, миру та безпеки.
Бібліотекар наголосила, що пам’ять про війну – це шана минулому і прояв людяності нації.
У заході взяли участь Іван Сабатишин, Марія Карман, Іван Німко, Марія Бульбах, Григорій Демків та Марія Тимишин.













