26 квітня 1986 року почався відлік Чорнобильської катастрофи. Вона вразила весь світ, приголомшила людей страшним розмахом незвіданої раніше біди, трагічні наслідки якої відчуватиме ще не одне наступне покоління.
В день пам'яті Чорнобильської трагедії працівники бібліотеки - філії с.м.т. Меденичі провели презентацію книги М. Сущенко "Екскурс у Чорнобиль". У виданні показаний нинішній стан населених пунктів Чорнобильської зони відчуження, які були покинуті внаслідок аварії на атомній елетростанції. Книга проводить читачів по пустих приміщеннях, дає можливість заглянути в порожні квартири, зайти в осиротілі дитсадки, школи, магазини та інші будівлі.
Тож пам'ятаймо, що ми, люди, маємо з відповідальністю ставитися до оточуючого світу, щоб жити в екологічно чистому навколишньому середовищі.













