Чорною плямою на нашій блакитній планеті стала Чорнобильська катастрофа. 32 роки пройшло з тих пір, 32 роки смертоносна пилюка з ядерної печі покриває білі хати, поля і ліси, 32 роки цвітом скорботи і суму зацвітають Чорнобильські сади. З нагоди цієї сумної дати, за активної участі молоді села в бібліотеці-філії с. Уличне відбувся вечір-реквієм «І гіркота пече полинна…».
У заході взяли участь сільський голова Святослав Стефанків, вчителі школи, працівники бібліотеки та народного дому. Всі присутні мали змогу переглянути документальну стрічку «Прип’ять. 1986-1989рр. Початок. Рідкісні кадри». Кожен повинен пам’ятати про подвиг людей, які зупинили те велике лихо, наслідки якого будуть ще дуже довго нагадувати про себе.













