» Культура » Вечір-реквієм «І гіркота пече полинна…» в Уличненській бібліотеці

Вечір-реквієм «І гіркота пече полинна…» в Уличненській бібліотеці

Автор: admin1 от 27-04-2018, 11:34
 (голосів: 0)

Вечір-реквієм «І гіркота пече полинна…» в Уличненській бібліотеціЧорною плямою на нашій блакитній планеті стала Чорнобильська катастрофа. 32 роки пройшло з тих пір, 32 роки смертоносна пилюка з ядерної печі покриває білі хати, поля і ліси, 32 роки цвітом скорботи і суму зацвітають Чорнобильські сади. З нагоди цієї сумної дати, за активної участі молоді села в бібліотеці-філії с. Уличне відбувся вечір-реквієм «І гіркота пече полинна…».

У заході взяли участь сільський голова Святослав Стефанків, вчителі школи, працівники бібліотеки та народного дому. Всі присутні мали змогу переглянути документальну стрічку «Прип’ять. 1986-1989рр. Початок. Рідкісні кадри». Кожен повинен пам’ятати про подвиг людей, які зупинили те велике лихо, наслідки якого будуть ще дуже довго нагадувати про себе.

Вечір-реквієм «І гіркота пече полинна…» в Уличненській бібліотеці

Вечір-реквієм «І гіркота пече полинна…» в Уличненській бібліотеці

Вечір-реквієм «І гіркота пече полинна…» в Уличненській бібліотеці

Вечір-реквієм «І гіркота пече полинна…» в Уличненській бібліотеці

Вечір-реквієм «І гіркота пече полинна…» в Уличненській бібліотеці

Вечір-реквієм «І гіркота пече полинна…» в Уличненській бібліотеці

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua