8 травня до Дня пам'яті та примирення і пам'яті жертв Другої світової війни бібліотекарі Підбузької селищної бібліотеки провели годину пам'яті "Минають роки, минають віки, а подвиг житиме завжди". Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять всіх тих, хто склав голову в боях з ворогом. Впродовж всього заходу палав вогонь свічки - символ пам'яті сучасного покоління про війну. Бібліотекарі розповіли дітям, якою ціною дісталася нам перемога, а також звернули увагу на те, що ми повинні пам'ятати про жертви нашого народу у війні. З особливим хвилюванням діти переглядали документальні кадри про війну. Минуло чимало років від тих трагічних подій, але пам'ять про них житиме вічно у наших серцях як біль, як совість.













