![]()
24 cерпня вся Україна відзначила своє основне свято. 27 років минуло з того дня, коли Верховна Рада тоді ще УРСР ухвалила Акт проголошення незалежності України, з якого веде свій відлік сучасна Україна - така, якою ми її знаємо.
Святкування в с.Уличному розпочалися з подячної Служби Божої в храмі св. Мч.Параскеви.
У сільській бібліотеці відбувся перегляд українського історико-драматичного фільму режисера Ахтема Сеїтаблаєва «Чужа молитва», а також всі присутні мали змогу ознайомитись з книжковою виставкою «Люби, шануй, оберігай усе, що зветься - Україна».
Ввечері у Народному домі відбулася святкова молодіжна дискотека.
У неділю, 26 серпня, по закінченні Божественної Літургії уличненці процесійною ходою прийшли до пам’ятника Тарасу Шевченку, де вже традиційно відбуваються всі урочистості.
Розпочалося дійство поминальною панахидою за загиблими за волю та незалежність України, яку відслужив о. Петро Сливка.
Сільський голова Святослав Стефанків привітав всіх із святом Незалежності України,та побажав всім миру та злагоди у нашому спільному домі – Україні.
Веселий настрій всім присутнім дарували маленькі читці сільської бібліотеки: Вікторія та Марія Братковські, Анна та Марта Стефанків, Іван Кличко та
Вікторія Галик ,виступ якої викликав сльози на очах у всіх присутніх.
Своїм співом розвеселяли односельців хор «Підкарпаття» (кер.Мирон Якубів), юні солістки Олена Савчин та Діана Кухар.













