Чергова нарада працівників культури району, яка відбулася 4 березня в приміщенні районного народного дому, розпочалася з хвилини мовчання за невинно убієнними воїнами Небесної Сотні. «Вони поклали своє життя за вільну, незалежну рідну неньку Україну, за нас з вами. Вони помирали зі словами на устах «Борітеся – поборете. Нам Бог помогає», – наголосив керівник відділу культури і туризму райдержадміністрації Осип Марущак.
На нараді обговорено заходи щодо святкування 200-річчя від дня народження Т. Шевченка, які відбуватимуться в районі в березні, зокрема, 7 березня в приміщенні районного народного дому буде проведено літературно-мистецьку академію «Він стоїть, як мудрості гора, над всіма прийдешніми віками». В неділю 9 березня відбудеться покладання квітів до дев’яти пам’ятників Тарасу Шевченку, що знаходяться в Дрогобицькому районі, а в с. Новий Кропивник – відкриття нового пам’ятника Великому Кобзареві. В кожному населеному пункті протягом березня вшанують 200-річчя від дня народження Т.Шевченка.
«Незважаючи на складний період в історії нашої держави, установи культури повинні працювати у звичному режимі, згідно планів роботи. Всі культурно-освітні працівники району повинна бути більш згуртованими, міцнішими, відповідальнішими, адже в єдності – наша сила», – сказав Осип Марущак.
Також було обговорено питання платних послуг, які надають народні доми, питання колективного договору між адміністрацією відділу культури і туризму та трудовим колективом.













