Безумовно, День матері – це одне із самих зворушливих свят, бо кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе у своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами. Традиційно День Матері відзначають другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії. Ось і сьогодні, 12 травня, в районному народному домі відбувся святковий концерт приурочений цьому святу.
До присутніх звернулися представники районної влади – голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко та заступник голови районної ради Володимир Стецівка. Вони привітали з Днем матері...













