Сьогодні, 17 грудня, напередодні свята Миколая, у районному народному домі відбулося вручення подарунків дітям-сирітам, дітям, позбавлених батьківського піклування, які проживають у складних життєвих обставинах та діти загиблих учасників АТО/ООС.
З вітальними словами до присутніх звернулася керівник служби у справах дітей Ольга Солтис, вона побажав дітям міцного здоров’я, веселих свят та миру.
Перед дітками виступили вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості на базі Лішнянського НВК І-ІІІ ст., виконали театральну постановку про Святого Миколая та інсценізацію казки «Коза дереза».
Дітки брали участь в різноманітних конкурсах та розповідали вірші, за що Святий Миколай вручив їм подарунки та солодощі.
Дрогобицька райдержадміністрація висловлює вдячність меценатам, тим людям з добрим серцем, які створили дітям свято. Такими благодійниками для нашої малечі були: Дрогобицька райдержадміністрація, Дрогобицька районна рада, Опарівська станція підземного зберігання газу, директор Леонід Мельник, ПП «Меденицькі джерела», керівник Марія Матолич, ПП ТзОВ «Аква-Еко» - Валерій Супруненко, ТзОВ «Літинське», керівник Станіслав Карпенко, меценати – Тарас Коваль, та Олег Колодій. Активну участь у придбанні подарунків взяли Управління Держпродспоживслужби в Дрогобицькому районі, Львівська філія ПАТ Укртелеком в Дрогобичі, Дрогобицьке управління Держказначейства, управління економіки райдержадміністрації та інші.













