» Економіка » В Дрогобицькій райдержадміністрації відбувся семінар

В Дрогобицькій райдержадміністрації відбувся семінар

Автор: admin1 от 18-05-2017, 11:25
 (голосів: 1)

В Дрогобицькій райдержадміністрації відбувся семінар17 травня в Дрогобицькій райдержадміністрації відбувся семінар на тему «Детінізація економіки. Легалізація найманої робочої сили та збільшення надходжень до бюджетів». Він був проведений під головуванням першого заступника голови  райдержадміністрації  Віталія Скоропада та за участю головного державного інспектора головного управління Держпраці у Львівській області Галини Нагірняк, директора Дрогобицького МРЦЗ Богдана Волошина, начальника Дрогобицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Любові Яневич, головного державного ревізора інспектора відділу ЄВ Дрогобицької ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Марії Галин.

На семінар були запрошені СПД   Дрогобицького району і міста Дрогобича.

Були обговорені ряд проблемних питань, які хвилювали суб’єктів господарювання міста і району, на які вони отримали вичерпні відповіді від виступаючих.

В Дрогобицькій райдержадміністрації відбувся семінар

В Дрогобицькій райдержадміністрації відбувся семінар

В Дрогобицькій райдержадміністрації відбувся семінар

В Дрогобицькій райдержадміністрації відбувся семінар

В Дрогобицькій райдержадміністрації відбувся семінар

В Дрогобицькій райдержадміністрації відбувся семінар

В Дрогобицькій райдержадміністрації відбувся семінар

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua