З нагоди 74-річниці від створення 15-го гвардійського реактивного артилерійського Київського полку, який дислокується в місті Дрогобичі, сьогодні, 5 серпня у військовій частині 1108 відбулися урочисті збори. Традиційно свято розпочалося винесенням бойового прапора та виконанням Державного гімну України. Воїнів-артилеристів привітав командир частини полковник Григорій Дем'янчик, який розповів про історію та сьогодення полку, його звершення. А гордістю в/ч є її особовий склад, який, ризикуючи власним життям, з честю та гідністю виконує свій військовий обов’язок. Цього дня військові отримали Боже благословіння від єпископа Дрогобицько-Самбірський УПЦ КП Якова та капелана о. Івана Гнатіва.













