Понеділкова нарада в райдержадміністрації сьогодні відбулася оперативно, оскільки цей тиждень багатий як святковими подіями, так і невідкладними справами.
Голова райдержадміністрації Володимир Шутко зупинився на виконанні доручень попередньої наради та першочергових завданнях на поточний тиждень.
Йшлося про стан реалізації та фінасування мікропроектів місцевого розвитку, впорядкуванні територій напередодні головного державного свята Дня незалежності
України, комп'ютерному забезпеченні роботи державних реєстраторів.
Голова райдержадміністрації Володимир Шутко та голова районної ради Михайло Сікора нагадали керівникам структурних підрозділів про обов'язкову участь працівників державних установ у заходах з нагоди державних свят.













