» Інформація » В пам'ять Героїв Небесної Сотні при в'їзді в Дрогобич піднято полотнище Державного прапора України

В пам'ять Героїв Небесної Сотні при в'їзді в Дрогобич піднято полотнище Державного прапора України

Автор: admin1 от 19-02-2016, 16:51
 (голосів: 2)

В пам'ять Героїв Небесної Сотні при в'їзді в Дрогобич піднято полотнище Державного прапора УкраїниСьогодні, 19 лютого, на перехресті доріг Львів-Трускавець та Стрий-Дрогобич («Вигода») з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні на щоглі висотою майже тридцять метрів у присутності кількох сотень людей, піднято Державний прапор України. Символічно, що стяг розмірами чотири  на шість метрів розміщено саме на цьому місці, адже два роки тому звідси їхали на Майдан молоді хлопці, захищати демократію в Україні, тут на колінах зустрічали Героїв, які загинули на сході країни, обороняючи рідну землю від агресора.

Освятили прапор та відправили Панахиду за загиблими героями єпископ Самбірсько-Дрогобицький УГКЦ владика Ярослав Приріз та єпископ Дрогобицько-Самбірським УПЦ КП владика Яків, священики обох конфесій.

В пам'ять Героїв Небесної Сотні при в'їзді в Дрогобич піднято полотнище Державного прапора УкраїниГолова Дрогобицької райдержадміністрації Максим Лісогор наголосив, що сьогодні втілено спільний задум районної ради та райдержадміністрації за активної підтримки депутатів обласної ради. «Цей прапор повинен нагадувати нам наших героїв і наше минуле. А ми щодня своїми світлими думками та добрими справами повинні вшановувати їх подвиг та будувати нашу незалежну державу», - такими словами завершив свій виступ Максим Лісогор.

Голова районної ради Михайло Сікора пригадав події двохрічної давності, коли багато синів і дочок Дрогобицького краю, не вагаючись, поїхали в Київ та ризикуючи життям кинулися у вир боротьби з бандитським режимом. Троє з них віддали найдорожче, що у них було – своє життя. Це Богдан Вайда, Олег Ушневич, Йосип Шілінг, вічна їм пам'ять!

В пам'ять Героїв Небесної Сотні при в'їзді в Дрогобич піднято полотнище Державного прапора УкраїниПочесну місію підняти прапор було доручено представникам різних поколінь, її виконали станичний Братства ОУН-УПА Тарас Куликовець, кавалер ордена «За мужність», начальник штабу дивізіону майор Григорій Панченко, активний учасник подій на Майдані, депутат районної ради Ігор Гук, «кіборг» Донецького аеропорту Микола Шніцер.

Під звуки Реквієму Майдану «Плине кача…» та залпи військового салюту ведучий Іван Сех поіменно згадав прізвища Героїв з Дрогобиччини: Богдан Вайда, Олег Ушневич, Йосип Шілінг, Ігор Борис, Юрій Комар, Іван Ісик, Богдан Вовк, Михайло Сирватка, Артур Гулик, Сергій Шевчук, Віталій Глюз, Ігор Дідач, Мар'ян Дишель, Тарас Зозуля, Іван Габчак, Степан Бродяк, Дмитро Лесишак, Петро Яцків, Роман Сусяк, Віталій Марочканич.

Також участь в заході взяли депутати обласної ради Михайло Задорожний, Ольга Грицик, Ярослав Качмарик, Василь Масний, міський голова Дрогобича Тарас Кучма, заступник голови Олег Дукас, міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, заступник голови Олексій Балицький, міський голова Борислава Ігор Яворський, помічники Народного депутата України Богдана Матківського, депутати різних рівнів, сільські голови, мешканці міст Дрогобича, Стебника, Трускавця та Дрогобицького району.

На завершення юна талановита співачка Анна-Марія Іваночко виконала пісню «Мамо не плач».

«Мамочко, вибач за чорну хустину

За те, що від нині будеш сама

Тебе я любив і любив Україну

Вона, як і Ти в мене була одна»

В пам'ять Героїв Небесної Сотні при в'їзді в Дрогобич піднято полотнище Державного прапора України
В пам'ять Героїв Небесної Сотні при в'їзді в Дрогобич піднято полотнище Державного прапора України
В пам'ять Героїв Небесної Сотні при в'їзді в Дрогобич піднято полотнище Державного прапора України
В пам'ять Героїв Небесної Сотні при в'їзді в Дрогобич піднято полотнище Державного прапора України
В пам'ять Героїв Небесної Сотні при в'їзді в Дрогобич піднято полотнище Державного прапора України
В пам'ять Героїв Небесної Сотні при в'їзді в Дрогобич піднято полотнище Державного прапора України
В пам'ять Героїв Небесної Сотні при в'їзді в Дрогобич піднято полотнище Державного прапора України
 

 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua