» Інформація » Голова райдержадміністрації привітав мешканців Залужан з Днем незалежності України

Автор: admin2 от 25-08-2016, 15:46

Голова райдержадміністрації привітав мешканців Залужан з Днем незалежності УкраїниУчора голова райдержадміністрації Володимир Шутко взяв участь у святкуванні найбільшого державного свята у с.Залужани. Володимир Шутко привітав жителів села з особливою подією - 25-ту річницю незалежності України вони відзначають у відремонтованому приміщенні народного дому. Голова райдержадміністрації подякував сільському голові Михайлові Щудлі, сільській раді, громаді за ініціативність, працьовитість та успішну реалізацію мікропроекту (капітальний ремонт народного дому проведений за кошти мікропроекту місцевого розвиток, відібраного в результаті обласного конкурсу). Володимир Шутко зазначив, що ця подія — одна з цеглинок в розбудову нашої держави, свідчення того, що, незважаючи на усі труднощі, навіть в умовах війни наша держава змінюється, розвивається та оновлюється, люди стають ініціативними, розуміючи, що майбутнє України залежить від кожного.

Святочну громаду привітала також начальник відділу культури і туризму Надія Козар.

А місцеві аматори сцени підготували цікаву концертну програму.