Зустріч з активом села Вороблевичі відбулася у вівторок, 20 грудня, де обговорювались актуальні питання, що турбують його мешканців.
Після зустрічі Володимир Шутко оглянув приміщення школи, навчальні класи, спортивний зал і висловив вдячність педагогічному колективу та директору школи за роботу, яку вони проводять у патріотичному вихованні дітей. Також очільник району побував у фельдшерсько-акушерському пункті, де поспілкувався з медичними працівниками та поцікавився, які існують нагальні проблеми з приміщенням та оснащенням ФАПу, наявністю медикаментів.
Голова райдержадміністрації відвідав і дошкільний навчальний заклад «Червона калина», де оглянув приміщення, у яких займаються діти, харчоблок та кімнати відпочинку. Колектив закладу, під час зустрічі, висловив побажання щодо відкриття ще однієї групи. «Підтримка дошкільних навчальних закладів є одним із найважливіших завдань і ми постараємося, щоб у вашому дитячому садочку були всі умови для успішного виховання підростаючого покоління», - підсумував Володимир Шутко.













