» Інформація » Дрогобицькі бійці повернулись додому

Дрогобицькі бійці повернулись додому

Автор: admin1 от 25-02-2016, 12:59

Дрогобицькі бійці повернулись додомуЯк ми повідомляли раніше, 9 грудня минулого року біля будинку райдержадміністрації урочисто проводжали на схід бійців-дрогобичан. Тоді вояків благословив єпископ Дрогобицький і Самбірський УПЦ КП владика Яків, бажали спільної перемоги над ворогом та щасливого повернення бійців живими голова райдержадміністрації Максим Лісогор та голова районної ради Михайло Сікора.

Сьогодні, 25 лютого, на перехресті «Вигода», де минулої п’ятниці було піднято Державний прапор України, рідні, знайомі, керівництво району, волонтери зустрічали бійців, які  більше двох місяців боронили східні рубежі нашої країни. Незважаючи на втому, в очах воїнів була радість, адже всі вони повернулись живими і здоровими з вірою в перемогу.

Дрогобицькі бійці повернулись додому