» Інформація » Відбулася зустріч з мешканцями Рихтич

Відбулася зустріч з мешканцями Рихтич

Автор: admin2 от 29-03-2017, 11:48
 (голосів: 0)

Відбулася зустріч з мешканцями РихтичВчора за дорученням голови райдержадміністрації Володимира Шутка його заступник Іван Мізерник провів зустріч з мешканцями с.Рихтичі.

Сільський голова Олег Борис інформував про сьогодення та перспективи розвитку села.

Серед найважливіших питань, які ставили присутні — ремонт комунальних доріг та утеплення частини фасаду місцевої школи. Рихтичани також скаржилися на руйнування місцевих доріг технікою лісового господарства.

Іван Мізерник звернувся до мешканців з проханням взяти найактивнішу участь у благоустрої населеного пункту та в акції з озеленення.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua