Вчора за дорученням голови райдержадміністрації Володимира Шутка його заступник Іван Мізерник провів зустріч з мешканцями с.Рихтичі.
Сільський голова Олег Борис інформував про сьогодення та перспективи розвитку села.
Серед найважливіших питань, які ставили присутні — ремонт комунальних доріг та утеплення частини фасаду місцевої школи. Рихтичани також скаржилися на руйнування місцевих доріг технікою лісового господарства.
Іван Мізерник звернувся до мешканців з проханням взяти найактивнішу участь у благоустрої населеного пункту та в акції з озеленення.













