Під час понеділкової наради голова райдержадміністрації Володимир Шутко відрекомендував присутнім нового співробітника, який займатиметься питаннями взаємодії з правоохоронними органами. За результатами проведеного конкурсу цю посаду посів Михайло Паук, який має великий досвід роботи в правоохоронних органах. Голова РДА одразу ж поставив перед новопризначених держслужбовцем цілий перелік завдань, які стосуються правоохоронної роботи. Одне з них — співпраця з відділом поліції щодо розслідування актів вандалізму над пам'ятками культури на Дрогобиччині.
Окрім цього на нараді було обговорено низку важливих питань життєдіяльності району. За дорученням голови райдержадміністрації в ці дні керівництво райдержадміністрації та працівники, закріплені за сільськими, селищними радами, здійснять обстеження територій щодо прибирання та благоустрою. Володимир Шутко нагадав про відповідальність, яку несуть сільські, селищні голови, а разом з ними і райдержадміністрація за стан довкілля у районі.
На нараді йшлося також про ситуацію з наповненням бюджету та стан сплати акцизного податку. Очільник району дав завдання першому заступнику голови райдержадміністрації Віталію Скоропаду спільно із податковою інспекцією впритул зайнятися цим питанням, оскільки у районі немає населеного пункту, де б не реалізовувалися підакцизні товари.
Голова райдержадміністрації також доручив головному спеціалісту з питань спорту Олегу Войтечку разом із відповідними сільськими головами у найкоротші терміни завершити спорудження спортивних майданчиків, роботи на яких розпочалися ще у минулому році.
На нараді також було звернуто увагу на стан організації та проведення масових заходів, питання захисту об'єктів підвищеного ризику, на ситуацію щодо пільгових пасажирських перевезень, проведення електронних державних закупівель тощо.













