» Цивільний захист » В районі триває робота щодо створення нових місцевих пожежних команд

В районі триває робота щодо створення нових місцевих пожежних команд

Автор: admin2 от 26-03-2019, 15:53

В районі триває робота щодо створення нових місцевих пожежних командСьогодні голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич провів робочу нараду з питань створення у районі ще однієї місцевої пожежної команди. У нараді взяли участь сільські голови Грушівського напрямку, начальник Дрогобицького підрозділу ДСНС Роман Худик, в.о. начальника управління водного господарства Сергій Дембицький.

За підсумками наради вирішено провести обстеження приміщення для можливого розміщення майбутньої пожежної команди, яке належить управлінню водгоспу, та звернутися за дозволом про його використання до вищого керівництва водгоспу.

Сільським головам рекомендовано на сесіях сільських рад розглянути питання створення та співфінансування місцевої пожежної команди.