Сьогодні на комісії з питань ТЕБ та НС, яка відбулася під егідою голови райдержадміністрації Максима Лісогора, розглядалося питання створення місцевих пожежних команд. Керівник місцевого підрозділу ГУ ДСНС Роман Свястин, доповідаючи з цього питання, зазначив, що практика місцевих пожежних команд себе виправдала. Свідчення цьому — Підбузька пожежна команда, створена у 2003 році. За цей час місцеві вогнеборці самотужки ліквідували чимало пожеж в гірській частині району, рятуючи життя та майно людей. Окрім цього рятувальники активно допомагають місцевим радам у різних нагальних потребах у комунальній та інших сферах.
Стоїть питання про створення ще однієї такої команди у низинній зоні району. Роман Свястин повідомив, що такий підрозділ може бути створений в селищі Меденичі. Проведено попередню розмову з керівництвом підприємства “Термопласт” щодо потрібних приміщень для працівників та спецтехніки. Необхідна кооперація зусиль навколишніх громад, так, як це відбувається у гірській зоні.
За підсумками розгляду голова райдержадміністрації дав завдання керівнику відділу ГУ ДСНС спільно з відділом з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації підготувати питання для розгляду на виїзному засіданні Колегії райдержадміністрації.













