» Інформація » Питання створення ще однієї місцевої пожежної команди розглядатиметься на виїзному засіданні Колегії

Питання створення ще однієї місцевої пожежної команди розглядатиметься на виїзному засіданні Колегії

Автор: admin2 от 24-07-2015, 16:11
 (голосів: 0)

Питання створення ще однієї місцевої пожежної команди розглядатиметься на виїзному засіданні КолегіїСьогодні на комісії з питань ТЕБ та НС, яка відбулася під егідою голови райдержадміністрації Максима Лісогора, розглядалося питання створення місцевих пожежних команд. Керівник місцевого підрозділу ГУ ДСНС Роман Свястин, доповідаючи з цього питання, зазначив, що практика місцевих пожежних команд себе виправдала. Свідчення цьому — Підбузька пожежна команда, створена у 2003 році. За цей час місцеві вогнеборці самотужки ліквідували чимало пожеж в гірській частині району, рятуючи життя та майно людей. Окрім цього рятувальники активно допомагають місцевим радам у різних нагальних потребах у комунальній та інших сферах.

Стоїть питання про створення ще однієї такої команди у низинній зоні району. Роман Свястин повідомив, що такий підрозділ може бути створений в селищі Меденичі. Проведено попередню розмову з керівництвом підприємства “Термопласт” щодо потрібних приміщень для працівників та спецтехніки. Необхідна кооперація зусиль навколишніх громад, так, як це відбувається у гірській зоні.

За підсумками розгляду голова райдержадміністрації дав завдання керівнику відділу ГУ ДСНС спільно з відділом з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації підготувати питання для розгляду на виїзному засіданні Колегії райдержадміністрації.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua