Сьогодні в райдержадміністрації відбулася підсумкова робоча нарада зі сприяння проведенню Міжнародної Патріаршої прощі до Грушова, яка відбудеться у неділю, 14 травня.
Голова райдержадміністрації Володимир Шутко зобов'язав представників підрозділів доповісти про виконання доручень для організації безпечного перебування тисяч прочан, які прибудуть цього дня на Дрогобиччину.
Очільник району ще раз наголосив на чіткій координації і злагодженості дій правоохоронців, волонтерів, служб ДСНС, медичних працівників та інших структур.
Вкотре акцентувалося на тому, що у зв'язку з великою кількістю паломників буде максимально обмежений рух приватних автомобілів. Пропуск та розташування
транспорту регулюватимуть працівники поліції та громадські активісти.
Цього ж дня проводився інструктаж для відповідальних працівників райдержадміністрації, які допомагатимуть правоохоронцям та волонтерам в організаційних питаннях.













