За дорученням голови райдержадміністрації Володимира Шутка, який взяв участь у засіданні бюджетної комісії районної ради, понеділкову нараду провів його заступник Іван Мізерник.
Було акцентовано увагу керівників на питаннях, про які йшлося під час обласної скайп-наради. Відділу агропромислового розвитку спільно з підрозділом Держпродспоживслужби доручено взяти на контроль питання цільової програми на придбання запасу засобів захисту та дезінфікуючих речовин для боротьби з АЧС.
Також на першочерговому контролі знаходиться питання боротьби з борщівником. Наголошувалося, що зараз саме час приступати до роботи, за інформацією фінансового управління відповідні кошти районної субвенції місцевим радам уже перераховані.
На нараді обговорювалася тема літнього відпочинку на території району та наявності належним чином облаштованих водойм для купання. На даний час це два озера — на “Козацькому хуторі” та на базі відпочинку в с.Майдан. Зазначалося, що таких окультурених місць повинно бути більше, оскільки це пов'язане з безпекою громадян.
Йшлося також про стан виконавської дисципліни, про зміни у структурі райдержадміністрації тощо.













